Home » Bez kategorii

Gdzie kupić?

Produkt firmy Drinkwell mogą Państwo nabyć w dobrych sklepach i hurtowniach zoologicznych. Pełna oferta hurtowa dostępna jest w tym miejscu.

Klientów detalicznych zapraszamy również do zakupu produktów Drinkwell za pośrednictwem uznanych sklepów internetowych:

Firmowy sklep internetowy PetSafe.pl w którym znajdziesz pełną gamę produktów Drinkwell, jak również pozostałe produkty znanego koncernu PetSafe oferowane w oficjalnej polskiej sieci dystrybucyjnej, takie jak: drzwiczki Staywell dla psa i kota, elektroniczne systemy treningowe dla psów i kotów oraz niewidoczne ogrodzenia sygnowane marką PetSafe, Innotek i SportDOG, jak i najwyższej jakości zabawki dla psów i kotów marki Premier.

Sklep internetowy EasyPet już długi czas działa na rynku elektroniki dla zwierząt. W swojej ofercie posiada wiele produktów, a na wyjątkowa uwagę zasługuje bardzo duży wybór elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów. Znajdziemy tutaj obroże do tresury, niewidzialne ogrodzenia oraz obroże antyszczekowe. W ofercie nie zabrakło również fontann dla psów i kotów marki Drinkwell.

Sklep ABC Tresury to internetowy sklep oferujący elektroniczne systemy do tresury psów i kotów. Priorytetem sklepu jest przede wszystkim błyskawiczna wysyłka oraz szeroki wybór. Oferta tego sklepu skierowana jest do zawodowych treserów i hodowców, a także do właścicieli psów i kotów, którzy są kolejnymi domownikami. Dlatego też w ofercie znajdziemy pojniki Drinkwell dostarczające smaczną wodę psom i kotom.

Jeśli szukasz sklepów stacjonarnych w których możesz zakupić nasze produkty zajrzyj w to miejsce.

Dla sklepów, hurtowni i osób zainteresowanych współpracą hurtową przygotowaliśmy pełną ofertę na zoologicznej platformie hurtowej www.ZooTop.pl.

 

<p style=”text-align: justify;”><span style=”text-decoration: underline;”>Klientów detalicznych zapraszamy również do stacjonarnych punktów sprzedaży na terenie całej Polski:</span></p>
<strong>Wrocław : Meridian-Wet, ul. Gajowickia 95</strong>
<p style=”text-align: justify;”><img class=”alignleft size-full wp-image-661″ title=”Meridian-wet” src=”http://www.zabawkipremier.pl/wp-content/uploads/2010/08/Meridian-wet.jpg” alt=”” width=”145″ height=”103″ />Przychodnia weterynaryjna Meridian-Wet, mieszcząca się przy ul. Gajowickiej 95 we Wrocławiu, oferuje behawiorystyczne zabawki Premier zarówno dla psów jak i kotów. Podczas wizyty ze swoim pupilem w gabinecie weterynaryjnym, możesz zakupić swojemu pacjentowi zabawkę, która nie tylko bawi i zajmuje na wiele godzin, ale także uczy i dba o higienę jamy ustnej. W ofercie zabawki zarówno dla małych jak i dużych psów.</p>