Home » Firma

Drinkwell Platinum

Drinkwell PlatiniumDzięki automatycznemu pojnikowi dla psów – fontannie Drinkwell Platinum, Twój pies lub kot będzie miał zawsze dostęp do świeżej i czystej wody. Fontanna Platinum posiada zbiornik o pojemności 5 litrów. Dzięki temu, dedykowana jest także zwierzakom, które na długo zostają same w domu i potrzebują większego zapasu wody pitnej.

Woda w pojniku przemieszcza się w obiegu zamkniętym co oznacza, że jest wielokrotnie filtrowana. Fontanna Platinum, jak wszystkie fontanny marki Drinkwell posiada wymienny filtr węglowy, który dba o to, by woda była oczyszczona ze wszystkich drobnych zanieczyszczeń (sierść, brudy) i dodatkowo likwiduje nieprzyjemny zapach i metaliczny posmak wody. W klasycznej misce woda po kilku godzinach zmiesza się z sierścią i będzie coraz bardziej zabrudzona, a podłoga wokół miski nieustannie zachlapana wodą.

Dzięki pojnikowi dla psa i kota Platinium Drinkwell Twój pupil otrzyma dokładnie tyle wody ile potrzebuje. Dzięki systemowi filtracji podawana woda będzie czysta i pozbawiona sierści która zawsze prędzej czy później pojawia się w każdej misce. Skończą się również problemy z zachlapaną podłogą. Automatyczny pojnik dla psa Platinum posiada także dodatkowy filtr umiejscowiony przed filtrem węglowym, który odpowiada za wstępne przefiltrowanie z większych zanieczyszczeń takich jak sierść.

Obudowę fontanny, czyli zbiornik na wodę oraz miskę można z powodzeniem myć w zmywarce. Zasilanie fontanny – zasilacz 220V. Fontanna posiada gumowe stopki zapobiegające przesuwaniu się pojnika po podłodze.

Fontanny Drinkwell