Home » Firma

Drinkwell Original

Drinkwell OriginalAutomatyczny pojnik – fontanna marki Drinkwell Original dba o to, by Twój zwierzak pił tylko czystą i świeżą wodę. Gdy woda stoi w misce, pies czy kot brudzi ją resztkami pokarmu, gubioną sierścią i śliną. Bardzo często też wpadają do niej owady. Kot lub pies, który pije wodę z fontanny, prosto ze strumienia otrzymuje świeżo przefiltrowaną wodę. Woda z naczynia fontanny przemieszcza się w zamkniętym obiegu co oznacza, że jest filtrowana co najmniej kilka razy zanim trafi do przewodu pokarmowego pupila.

Niezwykle ważne jest to, by nasze zwierzęta piły dużo wody. Jest to ważne o każdej porze roku. Latem – gdy jest gorąco oraz zimą, gdy w mieszkaniu najczęściej mamy do czynienia z suchym powietrzem. Odpowiedni poziom nawodnienia uzyskamy znacznie łatwiej, gdy podamy naszemu psu lub kotu świeżą i smaczną wodę. Filtr węglowy dba o to, by woda nie miała przykrego zapachu i nie towarzyszył jej metaliczny posmak.

Zbiornik fontanny Original pomieści 1,5 litra wody. Obudowę fontanny, czyli zbiornik na wodę oraz miskę można z powodzeniem myć w zmywarce. Strumień wody jest regulowany, można dostosować go do danego zwierzaka. Zasilanie fontanny – zasilacz 220V.

Fontanny Drinkwell