Home » Firma

Drinkwell Mini

Drinkwell MiniFontanna Mini to najmniejszy model fontanny marki Drinkwell. Tego typu automatyczny pojnik dla psa i kota wyposażony jest w opatentowany przez Drinkwell system, dzięki któremu strumień wody swobodnie przepływa przed dyszę zapewniając Twojemu pupilowi dokładnie tyle czystej i smacznej wody ile on potrzebuje. To wszystko bez pochlapanej podłogi wokół miski, gdyż fontanna posiada rampę zapobiegającą pryskaniu wody na podłogę. Zamknięty obieg wody w fontannie Drinkwell Mini oszczędza wodę oraz wpływa na jej smak i ochronę przez zanieczyszczeniami (sierść, ślina, resztki pokarmu, owady itp).

Fontanna zawiera filtr, który pomaga usunąć przykre smaki i zapachy z wody. Kot lub pies będzie pić tylko czystą i przefiltrowana wodę. Ten pojnik dla psa i kota jest specjalnie zaprojektowany dla małych psów i kotów. Badania pokazują, że jednym z najlepszych sposobów na poprawę zdrowie zwierzaka jest to by pił więcej wody. Tak jak u ludzi, bo w końcu w największej części składamy się właśnie z wody. Zwierzak będzie chętniej pił wodę, gdy będzie ona czysta i świeża.

Filtr węglowy usuwa nieprzyjemny zapach i metaliczny posmak, dzięki czemu woda nie tylko będzie zdrowsza ale będzie też smaczniejsza. Pojemność fontanny Drinkwel Mini to 1,2 l. Obudowę fontanny, czyli zbiornik na wodę i miskę można myć w zmywarce. Zasilanie fontanny – zasilacz 220V.

Fontanny Drinkwell