Home » Firma

Drinkwell BigDog

Drinkwell BigDogSpecjalnie zaprojektowany z myślą o dużych psach – ponik automatyczny – fontanna Drinkwell BigDog.  Dzięki całkowitej pojemności 8,5 l pies będzie miał ciągle dostęp do świeżej, filtrowanej wody.

Swobodnie opadający strumień, powoduje, że woda jest znacznie chętniej pita przez psy niż ta stojące w zwykłej misce. Dzięki temu pies pije więcej i częściej i co najważniejsze zdrowszą wodę, która dzięki specjalnej pompie jest stale napowietrzana.

Filtr węglowy wpływa korzystnie na smak wody, gdyż usuwa nieprzyjemny, metaliczny posmak i zapach. Model ten wyposażony jest w miskę o głębokości 12,7 cm, aby zapobiec rozchlapywaniu wody na podłogę podczas picia oraz w zewnętrzny zbiornik wody o pojemności 3,78 l – rezerwę, z której możemy korzystać podczas dłuższej nieobecności w domu.

Pompa fontanny powoduje, że proces filtracji jest wielokrotnie powtarzany. Dzięki temu, że woda wciąż się przemieszcza, nie nagrzewa się i wciąż posiada przyjemną, chłodną temperaturę. Do zestawu dołączony jest zasilacz do fontanny. W zestawie znajduje się także jeden wymienny filtr węglowy. Fontanna Big Dog wyposażona jest także w filtr mechaniczny, który usuwa większe zabrudzenia takie jak sierść, resztki pokarmu, owady.

Plastikową obudowę miski można myć w zmywarce. Fontanna BigDog posiada antypoślizgowe podkładki, która zapobiegają przesuwaniu się miski po podłodze.

Fontanny Drinkwell